Příměstský tábor - Sportovní park

termín: 5. – 9. srpen 2024
hl. vedoucí: Michal Čumpl, michal.cumpl@ddmalfa.cz, 777-670-598
cena: 2700 Kč
zajištěno: oběd, pitný režim, svačina, vstupní karta do parku, materiál, odměny, vstupy na další akce, pedagogický dozor, pojištění

lokalita:
Srdcem dění bude park Na Špici, kde stejně jako v loňském roce bude mnoho stanovišť. Také se budeme snažit zajistit dětem aktivity mimo sportovní park. Zkusíme domluvit paddleboarding, lanové centrum, koloběžkování a podobné aktivity. Vše bude záležet na domluvě s místními sportovními organizacemi.

vlastní průběh dne:
Každé ráno se sejdeme v DDM v 8:00 hodin, přibližně v 8:30 hodin vyrazíme do města. Nahlásíme se na hlavním stanovišti Na špici, kde dostaneme podrobný program na daný den pro naši skupinu. Tento program bude koordinován tak, abychom využili co nejvíce stanovišť, vyhnuli se čekání a frontám. Přibližně v 15:30 hodin vyrážíme zpět do DDM, s ukončením každodenní činnosti počítáme v 16:00 hodin. V některé dny dohodneme sportovní aktivity mimo sportovní park. I tak ale dodržíme sraz a návrat, abychom se vyhnuli zbytečným komplikacím.

• Kód

• Název

Příměstský tábor - Sportovní park

• Termín konání

05.08.2024 08:00 - 09.08.2024 16:00

• Místo konání

hp ALFA

• Hlavní vedoucí

Bc. Michal Čumpl

• Věková skupina

8-15 let

• Sraz účastníků

hp ALFA, hlavní pracovišě Polabiny

• Vybavení na akci

batoh, láhev na pití, sportovní oblečení, odpovídající letní vybavení

• V ceně zahrnuto

pedagogický dozor, stravování, pitný režim, pojištění, SPP karta, materiál, doprava, další vstupné

• Jiná ujednání

Termín předtáborové schůze se zákonnými zástupci bude upřesněn.

• Volná místa

Volno